www.zwyzki-bytom.pl

Jak zbudowany jest podnośnik koszowy

2020-03-10

Wynajem podnośnika koszowego Bytom

Jak może ci pomóc podnośnik koszowy

Życie lubi płatać niespodzianki. Często takie, o których wcale byśmy nie pomyśleli. Tak właśnie jest wtedy, kiedy konieczne jest wykonanie prac na wysokości. Remont elewacji, wymiana przyłącza, uszkodzone okno, montaż anteny czy zainstalowanie kasetonu podświetlanego. Wszystkie prace, które nie mogą być wykonane z drabiny, zmuszają nas do tego, aby zaangażować w nie podnośnik koszowy.

Jak może ci pomóc podnośnik koszowy

Konstrukcja takiego samochodu jest prosta. Wykorzystuje nadwozie istniejących pojazdów dostawczych lub ciężarowych. Posiadają one kabinę pasażerską w przedniej części, zwykle mogącą pomieścić 3 osoby. Za kabiną, na specjalnej platformie zamocowany zostaje wysięgnik teleskopowy, w większych podnośnikach z przegubem. Przegub w podnośniku koszowym jest bardzo ważny, ponieważ pozwala na skierowanie wysięgnika na bok, bez konieczności fizycznego przestawiania samochodu. Wyraźnie skraca to czas pracy i ułatwia jej wykonanie. Na końcu wysięgnika znajduje się kosz. To specjalna, metalowa konstrukcja, przewidziana do pomieszczenia dwóch osób, wraz z narzędziami. Kosz posiada barierki zabezpieczające, sięgające ok 100 cm i jest wyposażony w zamykane drzwiczki. Wewnątrz kosza znajdują się metalowe uchwyty, do których pracownicy mocują uprzęże. W ten sposób są chronieni przed wypadnięciem z kosza.

Podnośnik koszowy może dysponować wysięgnikiem o różnych długościach. Im większy, tym większe możliwości wykonania pracy posiada i może obsłużyć trudniejsze zlecenia. W parze wówczas idzie wyższa cena usługi. Koszt, związany z wypożyczeniem podnośnika koszowego wynosi zwykle pomiędzy 50 a 100 złotych netto.

Zapoznaj się z naszą ofertą na wynajem zwyżek i podnośników na terenie całego śląska

Copyright 2023 www.zwyzki-bytom.pl All right reserved. Projekt: OWL